Zdjęcie: materiały prasowe

Zabierzcie na spacer dzieciaki, a one niech wezmą ulubione maskotki, figurki lub lalki – zachęca rzeszowski Teatr Maska. 

Teatralny spacer po centrum Rzeszowa odbędzie się w najbliższą niedzielę (1 października). Zbiórka o godz. 15:00 przed Pałacem Lubomirskim przy ulicy Dekerta 2 (od strony głównej bramy przy alei Lubomirskich).

– Chcecie poznać inne miejsca tworzące historię teatru w Rzeszowie? Koniecznie wybierzcie się na spacer z nami – zachęca Anna Kulpa z rzeszowskiego Teatru Maska, który jest organizatorem niedzielnego spaceru po centrum Rzeszowa.

Spacer jest częścią akcji „Weekend seniora z kulturą”. Organizatorzy szczególnie zapraszają seniorów z wnukami od lat 5. Zabierzcie na spacer dzieciaki, a one niech wezmą ulubione maskotki, figurki lub lalki. 

– My zaś zadbamy o to, by miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie. Opracowaliśmy fajną trasę ze specjalnymi zadaniami, które uatrakcyjnią wspólną wędrówkę – zapowiada Anna Kulpa. 

„Spacerownik” dla dzieci, które zabierają dorosłych na spacer, to projekt Instytutu Teatralnego w Warszawie. W Rzeszowie nosi tytuł: „Wszędzie widzę teatr – przestrzenie teatralne Rzeszowa”, a jego autorkami są: Katarzyna Piwońska i Aldona Szczygieł-Kaszuba.

Niedzielny spacer potrwa około godzinę, zakończy się przy Teatrze Maska (ulica  Mickiewicza 13). Udział w spacerze jest płatny. Bilet kosztuje 5 zł. W niezwykłej wędrówce może wziąć udział maksymalnie 20 osób. 

Maska prowadzi zapisy mailowo: promocja@teatrmaska.pl i telefonicznie: 17 85 20 614,  17 85 01 360, 17 85 01 365 (do piątku, do godz. 15:00).

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama