Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Ratusz ma w rękach list intencyjny w sprawie przekazania miastu Zamku Lubomirskich. Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, uważa, że to dobra okazja, by zorganizować koncert z udziałem trzech tenorów z grupy “TRE Voci”.

Koncert odbędzie się w sobotę 5 października na dziedzińcu Zamku Lubomirskich. Koncert ma pokazać, że jeśli miasto przejmie obiekt, to będzie on prawdziwym życiem kulturalnym. 

Podczas koncertu wystąpi trzech przystojnych młodych tenorów: Miłosz Gałaj, Voytek Soko i Mikołaj Adamczak, którzy tworzą trio “TRE Voci” z towarzyszeniem orkiestry Arte Symfoniko pod batutą Mieczysława Smydy. 

“TRE Voci” to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl Mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.

“TRE Voci” już od trzech lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago, Chinach, Toronto, Vancouver, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, czy Krakowie.

W sobotę (5 października) o godz. 18:00 o sile muzycznej magii “TRE Voci” będzie miała okazje przekonać się rzeszowska publiczność. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: