Reklama

Zespół Jamal będzie gwiazdą drugiej edycji „Reggae Nad Wisłokiem”. Impreza odbędzie się w piątek (3 czerwca) na rzeszowskich bulwarach. Patronuje jej Rzeszów News.

„Reggae Nad Wisłokiem” organizuje Rzeszowski Dom Kultury. To tematyczna impreza, która w 2015 roku wzbogaciła kalendarz wydarzeń RDK. Była to zwycięska propozycja w konkursie „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”.

W tamtym roku gwiazdami „Reggae Nad Wisłokiem” byli Ghetto Priest z zespołem Positive Thursdays In Dub z Wielkiej Brytanii oraz Mesajah z Polski. Zdjęcia z ubiegłorocznej imprezy możecie zobaczyć TUTAJ TUTAJ.

Wielotysięczna publiczność i pozytywny odbiór nowego przedsięwzięcia skłoniły organizatorów do przygotowania drugiej edycji „Reggae Nad Wisłokiem”. Mieszkańcy Podkarpacia zyskają ponownie możliwość obcowania z muzyką reggae i kulturą jamajską.

Gwiazda tegorocznej edycji „Reggae Nad Wisłokiem” będzie czołowy przedstawiciel polskiej sceny reggae i hip-hop – Jamal.

Na scenie zaprezentują się ponadto reprezentanci podkarpackiej oraz małopolskiej sceny reggae: Rap-A-Dub (Tarnobrzeg), Roots Digital Sound feat. Kulturalny (Rzeszów), Experimental (Częstochowa) oraz YongSoul (Przemyśl).

Koncertom towarzyszyć będą animacje dla dzieci przygotowane przez firmę Passio.

Po zakończeniu koncertu głównego na bulwarach, impreza przeniesie się do rzeszowskiego klubu Vinyl, gdzie odbędzie się oficjalne afterparty. Zabawę do samego rana, w klubowych klimatach kontynuować będą: Rise Up! Sound System (Częstochowa), RDSS Dub (Rzeszów) oraz Dubtwice (Rzeszów).

„Reggae Nad Wisłokiem” odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta Rzeszowa. Partnerami są klub Vinyl, Passio, Car-Rental.pl, Bass Camp, a sponsorem Black Sheep. Patronem medialnym imprezy jest Rzeszów News.

(ak)

PROGRAM IMPREZY

Scena na bulwarach

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 16:00 – Roots Digital Sound feat. Kulturalny (set I)

– 16:30 – YongSoul

– 17:15 – Roots Digital Sound feat. Kulturalny (set II)

– 17:30 – Experimental

– 19:15 – Roots Digital Sound feat. Kulturalny (set III)

– 19:30 – Rap-A-Dub

– 20:45 – Roots Digital Sound feat. Kulturalny (set IV)

– 21:00 – JAMAL

Klub Vinyl – afterparty, godz. 23:00

– Rise Up! Sound System

– RDSS Dub

– Dubtwice

Reklama