Zdjęcie: Materiały Parlamentu Europejskiego

„Cyfrowa rewolucja, czy inżynierowie uratują Europę” – to temat wykładu otwartego prof. Jerzego Buzka w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

Spotkanie z obecnym z europosłem PO, byłym przewodniczącym Parlamentu Europejskiego (w latach 2009-2012), premierem RP w okresie rządów AWS – Unia Wolności w latach 1997-2001, odbędzie się w najbliższy piątek 1 marca. 

Prof. Jerzy Buzek to kolejny gość specjalnych wykładów otwartych organizowanych przez WSPiA od kilku lat. To spotkania z wybitnymi przedstawicielami nauki i sztuki. Wcześniej ze studentami oraz mieszkańcami spotkali się m.in. prof. Andrzej Zoll, b. prezes Trybunału Konstytucyjnego, czy Janusz Leon Wiśniewski, pisarz, autor m.in. „S@motności w sieci”.

W piątek prof. Jerzy Buzek w WSPiA wygłosi wykład na temat „Cyfrowa rewolucja, czy inżynierowie uratują Europę”. Spotkanie rozpocznie się o 12:00 w rzeszowskim kampusie WSPiA w dużej auli na pierwszym piętrze budynku A.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Do udziału w wykładzie otwartym profesora Jerzego Buzka zapraszamy nie tylko pracowników i studentów, ale wszystkie zainteresowane osoby. Udział w wykładzie jest bezpłatny – poinformował Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama