W piątek otwarcie siłowni Brodmir Gym wraz z muzeum Arnolda Schwarzeneggera

Ponad 70 stanowisk do różnych ćwiczeń oraz 2 tony hantli – to czeka w siłowni Brodmir Gym The Mecca Of Body Building, którą stworzono w podrzeszowskiej Hermanowej. W piątek (6 stycznia) oficjalne otwarcie.

 

Mirosław Chrzanowski z Brodomir Parts zapewnia, że Brodmir Gym to nie tylko siłownia. Oprócz przestrzeni do ćwiczeń, w siłowni jest też muzeum Arnolda Schwarzeneggera, najbardziej rozpoznawalnej gwiazdy kina akcji w historii, znanej choćby z „Terminatora”. 

– Tworząc klub wzorowaliśmy się na najsłynniejszej siłowni na świecie jaką jest The Mecca of Body Building Gold Gym w Kalifornii – mówi Mirosław Chrzanowski. 

Wyjątkowe miejsce 

Twórcy Brodmir Gym wykorzystali swoje ponad 20-letnie doświadczenie w sportach siłowych, by dobrać najlepsze maszyny i urządzenia do treningów siłowych oraz aerobowych. Do dyspozycji jest ponad 70 stanowisk do ćwiczeń oraz 2 tony hantli.

– Każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy urządzenia przystosowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – dodaje Mirosław Chrzanowski. 

Choć siłownię otwarto 2 stycznia, to oficjalnie rozpocznie działalność od piątku, 6 stycznia. Na razie siłownia jest czynna od poniedziałku do soboty: pn.-pt. od 8:00-22:00, w soboty od 8:00 do 18:00, a za miesiąc przez cały tydzień i przez cały rok – bezobsługowo.

W Brodmir Gym będziecie mogli dodatkowo skorzystać z solarium, amerykańskiej maszyny wendingowej, maszyny do robienia shaków białkowych, jedzenia i drink baru. To jedyna siłownia, w której na miejscu serwuje się posiłki po treningu, świeżą kawę.

Będzie można także zamówić posiłek z restauracji Brodmir BBQ Bar i zjeść go na miejscu w siłowni. Dodatkowo, Brodmir Gym będzie wyposażony w odzież sportową oraz duży wybór suplementów. – To wyjątkowe miejsce – nie mają wątpliwości twórcy siłowni. 

Nie będzie tematów tabu

Na piątkowym otwarciu (o 14:00) będzie Piotr Kaczka, kulturysta, doktor nauk biologicznych w zakresie biofizyki, dietetyki klinicznej i sportowej. Na seminarium (o 15:00) rozprawi się z mitami w dietetyce, suplementacji i wspomaganiu endykrynologicznym.

Będzie można także zadawać pytania dr. Kaczce. – Nie będzie tematów tabu oraz unikania odpowiedzi. Wysilcie więc głowy, przygotujcie listę pytań i wspólnie wynieśmy z tego maksimum korzyści – zachęcają twórcy Brodmir Gym. 

Nie zabraknie dobrej amerykańskiej wołowiny oraz pizzy, którą będzie serwować Brodmir BBQ BAR. Brodmir Gym zapewni również degustację suplementów. – Jeżeli kochasz sporty siłowe oraz fitness, to nie możesz tego przegapić – mówią pomysłodawcy siłowni.

Brodmir Gym znajduje się 3 km od granicy Rzeszowa z Budziwojem. W styczniu i lutym obowiązują promocyjne ceny karnetów. Do kupienia na brodmirgym.pl. Tam też znajdziecie więcej informacji o siłowni oraz na Facebooku Brodmir Gym

Reklama