Wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, będą mogli już w najbliższy piątek pójść na lodowisko. Otwiera je Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji a w kolejnych dniach galeria Millenium Hall.

[Not a valid template]

W najbliższy weekend na pewno będzie można skorzystać z lodowiska przy ul. Wyspiańskiego.

– Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe, pracownicy kończą wygładzanie tafli. Nie planujemy tam żadnych zmian, wszystko będzie tak jak w ubiegłym roku – informuje Janusz Makar, dyrektor Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Lodowisko ROSiR-u zostanie otwarte w Mikołajki o godz. 15. W piątki, soboty i niedziele lodowisko będzie czynne w godzinach od 10 do 14 i od 15 do 20. Godzinna przerwa techniczna zaplanowana jest między 14 a 15. Od poniedziałku do czwartku lodowisko będzie otwarte od 15 do 20. Ceny biletów pozostały bez zmian: normalny 7 zł za godzinę, ulgowy 5 zł. Wypożyczenie łyżew na godzinę 5 zł. W przerwie świątecznej lodowisko będzie pracować zgodnie z normalnym harmonogramem. Podczas ferii zimowych lodowisko będzie czynne przez cały dzień od 10 do 20. Z przerwą techniczna pomiędzy 14 a 15.

Lodowisko na placu eventowym Millenium Hall zostanie otwarte dla klientów między 6 a 9 grudnia. – Wszystko zależy od warunków atmosferycznych, ale mamy nadzieję, że ruszy jak najszybciej – informuje Dagmara Śliwa z Millenium Hall.

Lodowisko przy Millenium Hall będzie otwarte od 10 do 21 od poniedziałku do niedzieli. Bilet na godzinną jazdę dla każdego kosztuje 6 zł. Do dyspozycji jest również szatnia w cenie 2 zł oraz wypożyczalnia łyżew – 5 zł.

Dla zorganizowanych grup uczniów i nauczycieli (minimum 10 osób) obowiązywać będzie specjalna cena 4 zł za godzinę. Należy jednak pamiętać, że w wypożyczalni jest ograniczona liczba łyżew (50 par), więc najlepiej zabrać własne. Lodowisko i łyżwy można rezerwować od poniedziałku do piątku 10. do 14. Można dzwonić na numer: 795 813 489.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama