Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Nawet 70-procentowe rabaty będą w sklepach w Galerii Rzeszów podczas piątkowej (12 czerwca) Nocy Zakupów. Będzie można także podziwiać popisy najlepszych rzeszowskich szkół tanecznych.

Taneczna Noc Zakupów w Galerii Rzeszów rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do 23:00. Będzie można zobaczyć przekrój różnorodnych stylów tanecznych: od tańca klasycznego i towarzyskiego, przez jazz w odmianach: dance, modern, funky, jak również hip hop, breakdance, popping, house i dancehall.

Będzie również okazja do obejrzenia słynnego nie tylko w Rzeszowie, ale i w całej Polsce show tanecznego w wykonaniu maskotki Asseco Resovii Rzeszów – wilczka Soviaka.

Na scenie Galerii Rzeszów wystąpią tancerze, uczniowie oraz instruktorzy rzeszowskich szkół i zespołów tanecznych: Street Life, A&G Dance Studio, Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych „Impet”, Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia, „SenSDance” Akademia Tańca Jazzowego oraz Grupy Tanecznej Choreftés.

Podczas Tanecznej Nocy Zakupów swoje umiejętności taneczne zaprezentuje ponad 70 tancerzy w 30 układach choreograficznych.

– Do współpracy przy tym wydarzeniu zaprosiliśmy osoby od lat związane z tańcem, powszechnie cenione za swoje zaangażowanie w popularyzacje tańca wśród dzieci i młodzieży – mówi Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

Mowa m.in. o Michale Samborskim ze Szkoły Tańca Street Life, Katarzynie Inglot założycielce Akademii Tańca Jazzowego SensDance oraz Bernadecie Wojtuń-Sikorze – choreograf i opiekun artystycznej Zespołu Tanecznego Form Nowoczesnych „Impet” związanej również ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Resovia.

– Dla zaproszonych tancerzy przygotowaliśmy profesjonalną scenę z oświetleniem i nagłośnieniem – dodaje Katarzyna Pawełek.

Występy taneczne przeplatane będą licznymi konkursami dla klientów Galerii Rzeszów z bardzo atrakcyjnymi zagrodami. Czekają na nich promocje, rabaty i obniżki przygotowane specjalnie na tę okazję. Szykują się okazje dla „łowców promocji” sięgające nawet -70 proc. od cen podstawowych.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama