Zdjęcie: Anna Bobruś-Chołota / Facebook.com / 4 Pory Roq
Reklama

Klub Jazz Room organizuje w piątek (1 lutego) koncert zespołu 4 Pory Roq, poruszającego się w stylistyce piosenki poetyckiej i indie folk.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Bilet w przedsprzedaży kosztują 25 zł, w dniu koncertu 35 zł. Bilety można kupować za pośrednictwem stron niezla-sztuka.plkupbilecik.pl lub w pubie Niezła Sztuka przy ul. Sobieskiego 18.

Zespół 4 Pory RoQ od 25 lat zdobywa pierwsze miejsca, Grand Prix i wyróżnienia na najbardziej prestiżowych Polskich festiwalach poezji śpiewanej, piosenki studenckiej i turystycznej. 4 Pory RoQ wykonują utwory z gatunków piosenki poetyckiej i indie folk, do których wkradają się modyfikacje w stronę jazzu, bluesa oraz innych dobrze ugruntowanych nurtów muzycznych.

Muzyka i teksty są dziełem autorskim zespołu. 4 Pory RoQ posiadają na swoim koncie udział w Debiutach Opolskich na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Złote Skrzydło – główną nagrodę festiwalu Bieszczadzkie Anioły, dwukrotne zwycięstwo na festiwalu YAPA w Łodzi, zwycięstwo w pierwszej edycji Oranżerii w Radzyniu Podlaskim czy pierwszą nagrodę festiwalu Łykend we Wrocławiu.

W ostatnim czasie zespół ponownie można usłyszeć w audycji „Gitarą i Piórem” w Polskim Radio Trójka oraz regionalnych oddziałach Polskiego Radia (również z koncertami na żywo). Trzon zespołu stanowią Anna Bobruś (wokal) i Grzegorz Sykuła (gitara). Po około dwóch latach dołączył do nich Marcin Wójtowicz grający na gitarze basowej. Od 2013 r. na instrumentach klawiszowych i perkusjonaliach gra Michał Słomiński.

Zespół 4 Pory RoQ do tej pory wydały dwie płyty: „Collage” i “Nieważna 13”.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: