Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Lech Wałęsa w najbliższy piątek (22 marca) będzie w Rzeszowie. Na spotkanie z byłym prezydentem RP może przyjść każdy.

Spotkanie z Lechem Wałęsą odbędzie się w ramach podkarpackiego Klubu Obywatelskiego – inicjatywy Platformy Obywatelskiej. Były prezydent RP pojawi się w Hotelu Prezydenckim (ul. Podwisłocze 48). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa dwie godziny. Moderatorem dyskusji będzie Zdzisław Gawlik, lider PO na Podkarpaciu.

To już druga wizyta Lecha Wałęsy w Rzeszowie w przeciągu trzech ostatnich lat. W 2016 roku przyjechał do naszego miasta na zaproszenie podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji. Relację z tamtego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Warto przejrzeć jak perfidnie i nieodpowiedzialnie zachowują się europosłowie z PO młody Wałęsa i Julia Pitera na posiedzeniu ,, Komisji Petycji,, którzy swoimi nieodpowiednimi wnioskami i wnioskami doprowadzili do zamkniecie dyskusji na temat włączenia drogi S-19 w program europejski.Ta droga S-19 jest bardzo ważna nie tylko dla mieszkańców ściany wschodniej Polski ale i dla Słowacji.To co zrobili jest wstrętne dla mieszkańców Podkarpacia.Niech lepiej ten krętacz na Podkarpacie nie przyjęzdza bo już go maja chyba wszyscy dość.

  2. nawet gdyby bolęsa łazęgowicz podał pewniaki do lotto to i tak nie przyjdę bo brzydze się konfidentem i kłamcą

Comments are closed.