Gwiazdy muzyki disco polo Megustar i Jorrgus wystąpią w piątek (10 czerwca) w Rzeszowie w ramach projektu Radia VOX FM „Najszybszy Koncert Świata”. Mieszkańcy będą mogli też wziąć udział w nadawanej na żywo audycji „Pierwsza Zmiana” oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W najbliższy piątek od godz. 8:00 plac przy dworcu PKP w Rzeszowie zamieni się w wiosenny festyn i scenę muzyki disco polo.

Dziennikarze Radia VOX FM Magdalena Gawlik, Norbert Bieńkowski i Konrad Piwowarski będą na żywo nadawać swój program poranny „Pierwsza Zmiana”, zachęcając mieszkańców Rzeszowa do czynnego udziału w audycji.

Dodatkowo prezenterzy przygotowali mnóstwo atrakcji, m.in. będą rozdawać gadżety, upominki i przyrządzone na grillu przekąski. Rozstrzygnięty zostanie finał zabawy „Superstation VOX FM”, w którym nagrodą jest 50-calowy telewizor Samsung.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Główną atrakcją akcji VOX FM będzie darmowy koncert w ramach projektu „Najszybszy Koncert Świata”. Przed rzeszowską publicznością swoje największe przeboje zaśpiewają gwiazdy muzyki disco polo – Megustar i Jorrgus.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama