Fot. Keira-Anee Photography. Na zdjęciu ZAMILSKA

Jeśli masz ochotę na Tony – spiesz się! W sprzedaży zostały ostatnie bilety na muzyczny festiwal organizowany przez Estradę Rzeszowską. 

W piątek rusza dwudniowy festiwal Tony. To nowość na rzeszowskim rynku kulturalnym. Wypełnił on lukę po Festiwalu Przestrzeni Miejskiej. Na Tonach wystąpi ośmioro muzyków reprezentujący takie gatunki, jak: indie, art pop i elektronika. Festiwal odbędzie się w dwóch miejscach – pubie „Niezła Sztuka” i rzeszowskim Biurze Wystaw Artystycznych. 

W pierwszy dzień wystąpią: Rosalie, Sanah, Erith, ZAMILSKA, a także Niemoc, Perfect Son, Coals i AGIM. W drugi dzień na scenie zagrają: Niemoc, Perfect Son, Coals, AGIM. Koncerty rozpoczną się o godz. 20:00.

Z uwagi na epidemię koronawirusa w jednym koncercie może wziąć udział maksymalnie 80 osób. Każdy uczestnik festiwalu jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa, a także zachowania dystansu społecznego. Przed wejściem na koncert będzie trzeba także zdezynfekować ręce. 

W sprzedaży zostało jeszcze pojedyncze bilety w cenie 10 zł na koncert Erith (I dzień) i na wszystkie cztery sobotnie koncerty. Bilety na festiwal można kupić tylko online na stronie Ticketmaster Polska – TUTAJ. Nie będzie możliwości kupienia biletów przed wejściem na koncert. 

PROGRAM FESTIWALU TONY:

31 lipca:

– 20:00 – Rosalie.

– 21:30 – sanah

– 23:00 – Erith

– 00:00 – ZAMILSKA

1 sierpnia: 

– 20:00 – Niemoc

– 21:30 – Perfect Son

– 23:00 – Coals

– 00:00 – AGIM

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama