Zdjęcie: Materiały prasowe

Xxanaxx, jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny elektronicznej, w najbliższy piątek (20 kwietnia) zagra koncert w klubie Lukr w Rzeszowie. 

Piątkowy koncert jest częścią Ciepło Tour, wyjątkowej, bo akustycznej wersji koncertowej Xxanaxxu. Specjalne aranże i oprawa wizualna pozwolą usłyszeć muzykę zespołu w zupełnie nowej odsłonie. Wiosenna wersja „Ciepło Tour” urozmaicona będzie o obecność dodatkowych instrumentalistów: wiolonczelistki, skrzypka i wibrafonisty. Nad oprawą wizualną będą czuwali VJ FkS i Black Light.

Jesienią 2017 roku Xxanaxx wydał nowe single: „Mniej” ft. Ras, „Surferzy” oraz „Kły” z Quebonafide. Są one zapowiedzią zbliżającego się nowego albumu zespołu. Współpraca z Quebonafide pokryła się już ponad milionowym efektem odsłon na Youtube.

Xxanaxx w wydaniu koncertowym to aktualnie 7-osobowy zespół, w skład którego, poza Klaudią Szafrańską i Michałem Wasilewskim, wchodzą wokalista i klawiszowiec Wojtek Baranowski, perkusista Gniewomir Tomczyk, a także Marcin Skaba – skrzypce, Jakub Kotowicz – wibrafon, Anna Furkałowska – wiolonczela.

Xxanaxx do tej pory wydał EP-kę pt. „Xxanaxx” (2013) oraz dwa albumy studyjne: „Triangles” (2014) i „FWRD” (2016). Xxanaxx wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku.

Xxanaxx zagra w piątek (20 kwietnia) o godz. 19:00 w rzeszowskim Lukrze (al. Kopisto). Bilety w cenie 39 zł i 45 zł do kupienia na ebilet.pl

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał Xxanaxx? Na odpowiedzi czekaliśmy do środy (18 kwietnia) do godz. 20:00. Prawidłowa odpowiedź to 2012 rok.

Zaproszenia na koncert wygrywają: Monika Krzysiak i Marek Botal. Laureaci zostali już o tym poinformowani. Gratulujemy!  

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama