Znany dziennikarz, konferansjer i satyryk Piotr Bałtroczyk wystąpi w poniedziałek (15 czerwca) w Rzeszowie. Zaprezentuje stand up „Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka”.

Bałtroczyk twierdzi, że Rzeszów jest jednym z jego ulubionych miast w Polsce. Stolica Podkarpacia znalazła się w gronie 6 polskich miast, w których Piotr Bałtroczyk wystąpi w czerwcu w wybranych kinach sieci Multikino.

Bałtroczyk, reklamując swoje stand up’y, nazywa je „geriatrycznymi recitalami”. – Będę opisywał różnego rodzaju uciemiężenia, których mężczyzna doświadcza po 50-tce ze strony organizmu i otaczającej go coraz bardziej rzeczywistości – zapowiada satyryk.

Piotr Bałtroczyk jest twórcą tzw. pętli śmierci, znanej też jako „Obieg Bałtroczyka”. To akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie.

W TVP był prezenterem takich programów jak „Zwyczajni niezwyczajni”, „Pegaz”, czy „Kochamy polskie komedie”. W 2006 r. Bałtroczyk związał się z Polsatem, gdzie miał program „Piotr Bałtroczyk przedstawia”, a potem „Piotr Bałtroczyk na żywo”.

Znany jest głównie jako konferansjer. Piotr Bałtroczyk wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Stand up „Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka” w rzeszowskim Multikinie (galeria Millenium Hall, al. Kopisto) rozpocznie się w poniedziałek o godz. 20:00. Występ Bałtroczyka ma trwać ok. 80 min. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach kina i na stronie Multikino oraz na stronie www.biletynakabarety.pl 

KONKURS

W naszym konkursie do wygrania było podwójne zaproszenie. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie: W jakiej roli Piotr Bałtroczyk wystąpił w improwizowanym serialu komediowym „Spadkobiercy”?

Prawidłowa odpowiedź to John McPherson. Podwójne zaproszenie wygrał Stanisław Dziepak. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama