Zdjęcie: materiały ZUS

W najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych pracuje krócej.

Sale obsługi w placówkach ZUS oraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą czynne do godz. 15:00 – informuje Wojciech Dyląg, rzecznik podkarpackiego ZUS.

Sprawy urzędowe można załatwić bez wychodzenia z domu, przez cały tydzień na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Z ekspertem ZUS-u można także porozmawiać przez internet w godzinach urzędowania Zakładu w trakcie e-wizyty, czyli wideorozmowy.

Z kolei osoby, które chciałyby na miejscu w placówce porozmawiać z ekspertem ZUS, mogą takie spotkanie wcześniej umówić na konkretny dzień i godzinę przez PUE ZUS lub telefonicznie.

Aby umówić wizytę w oddziale w Rzeszowie lub placówce w Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Leżajsku, Przeworsku, Przemyślu i Lubaczowie należy zadzwonić pod numer: 17 867 50 28.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Natomiast wizytę w oddziale ZUS w Jaśle oraz inspektoratach w Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku umówicie, dzwoniąc pod numer: 13 443 79 08.

ZUS na Podkarpaciu w tym roku (do 31 lipca) obsłużył już ponad 433 tys. klientów (oddział w Rzeszowie – 279 tys., oddział w Jaśle – 154 tys.), a 3066 (oddział w Rzeszowie – 2134, oddział w Jaśle – 932) klientów skorzystało z e-wizyty. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama