Reklama

Rzeszów to drugie miasto w Polsce, które w weekend (10-11 września) odwiedzi Drużyna Uśmiechu. Pełni optymizmu animatorzy będą szukać najpiękniejszego uśmiechu w naszym mieście.

Festiwal Uśmiechu w Rzeszowie odbędzie się w Centrum Handlowym Plaza w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-17:00. W trakcie imprezy będzie działać atelier fotograficzny, gdzie będą nie tylko drukowane zdjęcia na miejscu, ale także będzie możliwość zgłoszenia się do konkursu na najpiękniejszy uśmiech.

– Wszystkie zarejestrowane zdjęcia zawalczą o nagrodę w formie szczoteczki elektrycznej – zachęca do udziału w konkursie Malwina Turek z biura organizatora Ogólnopolskiego Festiwalu Uśmiechu.

Na uczestników spotkania czekają także takie atrakcje jak: malowanie twarzy, kolorowe włosy, wielkie klocki, gry planszowe XXL, gra w darta, stanowisko instruktażu mycia zębów, modelowanie baloników oraz konkursy i zabawy z nagrodami.

Organizatorzy festiwalu nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: