Reklama

29 stycznia w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędą się warsztaty dla kobiet w ciąży. Przyszli rodzice nic za to nie zapłacą.

[Not a valid template]

 

Warsztaty są częścią kampanii społecznej Bezpieczny Maluch, której celem jest edukacja przyszłych rodziców z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju ich dziecka. Przyszli rodzice szkoleni są z udzielania pomocy niemowlęciu.

Uczestnicy nauczą się jak udzielić pierwszej pomocy kobiecie w ciąży oraz niemowlęciu, dowiedzą się jak zmniejszyć ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt oraz spotkają z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Partnerzy kampanii przygotowali dla każdego uczestnika upominki związane z bezpiecznym macierzyństwem, dodatkowo na koniec każdego spotkania odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Przyszli rodzice, którzy chcą wziąć udział w warsztatach powinni się zarejestrować się poprzez stronę www.bezpiecznymaluch.com.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: