Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

8 marca premiera nowego albumu Fisz Emade Tworzywo – “Radar”. Bracia Waglewscy wraz z zespołem wyruszają w trasę koncertową. 23 marca zagrają w Rzeszowie. 

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie “Drony”, Fisz Emade Tworzywo powraca z nowym albumem „Radar”. Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem.

Na nowej płycie znajdziecie utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu Tworzywo oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. Album promuje singiel “Dwa Ognie”. 

Trasa koncertowa “Radar” obejmuje ponad 20 polskich miast. Zacznie się 22 lutego od Białegostoku i potrwa do końca kwietnia. Fisz Emade Tworzywo zawita także do Rzeszowa – 23 marca w klubie Lukr o godz. 20:00. Bilety w cenie 79 zł do kupienia na empikbilety.pl, eventim.pl, biletyna.pl, bilety.cojestgrane24.pl, empikbilety.pl i w Empiku. 

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto jest wydawcą najnowszej płyty Fisz Emade Tworzywo? Na odpowiedzi czekaliśmy do niedzieli 17 lutego do 18:00. 

Prawidłowa odpowiedź to: Agora. 

Podwójne zaproszenia na koncert wygrywają: Martyna Łuczak i Klaudia Krupa. Gratulujemy! 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

Comments are closed.