Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Sześć zespołów zagra podczas koncertu „Solidarni z Ukrainą” w niedzielę (13 marca) w rzeszowskim klubie Pod Palmą. Dochód z biletów zostanie przekazany na wsparcie Ukrainy.

– Muzyka zawsze łączy ludzi. Myślę, że to taki przerywnik dla Rzeszowa – przyjdźmy na koncert, posłuchajmy naszej lokalnej muzyki. To nie jest zwykły koncert, każdy kto przyjdzie i kupi bilet, to swoją cegiełkę dokłada do pomocy – mówi Karolina Pik, która działa pod egidą stowarzyszenia i absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

To właśnie Karolina Pik jest pomysłodawczynią koncertu, na który zapraszają Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, klub Pod Palmą, Samorząd Studentów UR oraz wolontariusze. Koncert „Solidarni z Ukrainą” odbędzie się w w niedzielę (13 marca) Pod Palmą, początek o godzinie 17:00.

Na klubowej scenie zagrają: MohicanS, Czarny Jednorożec, Pyton, SYMPTONE, Le Moor oraz RoseMerry. 100 procent wpływów z biletów przekazane zostanie dla Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc dla Ukrainy. Podczas koncertu przeprowadzony zostanie również szereg licytacji, który wspomoże inicjatywę. 

PROGRAM KONCERTU:

– 17:00 – Otwarcie

– 17:30 – Czarny Jednorożec

– 18:15 – MohincaS

– 19:00 – RoseMerry

– 19:45 – Le Moor

– 20:30 – Pyton

– 21:15 – SYMPTONE

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama