Znajdź pracę lub praktyki marzeń już 27 października na Uniwersytecie Rzeszowskim. Tego dnia odbędzie się Absolvent Talent Days. Gwiazdą tej edycji ATD jest Łukasz Jakóbiak.

Podczas Absolvent Talent Days będzie można poznać oferty 60 firm i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach career building. ATD to największe wydarzenie poświęcone karierze studentów i absolwentów w Polsce.

– Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę, znaleźć lub zmienić pracę lub praktyki, odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące rekrutacji – nie ma lepszego miejsca, które spełni twoje wszystkie oczekiwania – twierdzą organizatorzy.

Po raz pierwszy w Rzeszowie

Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże wartościowe kontakty zawodowe oraz weźmie udział w debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji. Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl.

– Tworzymy uniwersalną przestrzeń komunikacji pomiędzy młodymi kandydatami do pracy a pracodawcami. Tu, w oderwaniu od stresujących sal rekrutacyjnych, w dobrej atmosferze, przy kawie i w prestiżowych lokalizacjach, obie grupy mogą porozmawiać o swoich potrzebach i nawiązać wartościowe kontakty zawodowe – mówi Katarzyna Godlewska, współzałożycielka Grupy Absolvent.pl, organizatora Absolvent Talent Days.

ATD w Rzeszowie odbędzie się po raz pierwszy. W poprzednich pięciu edycjach, które odbyły się w ośmiu miastach, uczestniczyło ponad 35 tysięcy osób i 550 firm.

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń.

To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od niemal 60 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Gwiazdą Łukasz Jakóbiak i KatOsu

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich.

Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak, obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce, twórca i prowadzący internetowy talk show 20m2.

Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Z kolei KatOsu – wizażystka i vlogerka, opowie o tym, jak znalazła pomysł na siebie bez wychodzenia z domu.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama