Ekipa programu „Mam Talent!” po raz dziewiąty wyrusza na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. 17 kwietnia spróbuje ich znaleźć także w Rzeszowie.

Rzeszów znalazł się na liście dziewięciu miast, gdzie odbędą się precastingi do „Mam Talent!”, programu emitowanego w TVN. Główną nagrodą w „Mam Talent” jest 300 tys. zł.

Precastingi rozpoczną się 9 kwietnia i potrwają do 22 maja. W Rzeszowie odbędzie się 17 kwietnia w hotelu Bristol przy ul. Rynek 20. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż, co potrafisz

– „Mam Talent!  to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich – zachęcają twórcy „Mam Talent!”.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Casting w Rzeszowie rozpocznie się o godz. 10:00. Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl. Nie zapomnijcie o podaniu danych kontaktowych.

Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku,

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama