W Rzeszowie otwarto piątą restaurację sieci McDonald’s. Jest promocja

W sobotę (20 stycznia) w Rzeszowie otwarto nową restaurację sieci McDonald’s. Prowadzi ją Mieczysław Gaweł.

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Lokal znanej amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi znajduje się przy ul. Rzecha 2c. Z okazji otwarcia do każdego zestawu dodawana będzie puszka Coca-Coli Zero gratis. To już szesnasty McDonald’s na Podkarpaciu, a zarazem piąty w Rzeszowie. 

Nową restauracją zarządzać będzie znany w naszym mieście franczyzobiorca Mieczysław Gaweł, który łącznie w naszym województwie prowadzi 9 restauracji: w Krośnie, Sanoku, Kolbuszowej, Przemyślu oraz Rzeszowie.

Mieczysław Gaweł przekazał także darowiznę Fundacji „Bo jak nie my, to kto”, wspierającej trzy Domy dla Dzieci przy ulicy Nizinnej. Dodatkowo przekazał 10 łóżek Klinicznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu nr 2 dla rodziców, którzy czuwają przy swoim dziecku. 

– Cieszę się, że w tak bliskiej mi okolicy mogę rozwijać swój biznes i tworzyć nowe miejsca pracy, a także być dobrym sąsiadem lokalnej społeczności – mówi Mieczysław Gaweł. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

McDonald’s jest otwarty codziennie od 7:00 do 24:00, natomiast od 6:00 do 24:00 zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive.

Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać także ze strefy McCafé.  

Nowy lokal zaprojektowano w stylu Luna, znajduje się przy nim parking z 43 miejscami dla samochodów osobowych. Lokal jest przystosowany do obsługi niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy internet. Obsługą gości zajmuje się 65 osób, w tym 10 managerów.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama