Reklama

21 lipca w Rzeszowie rusza pierwszy w Polsce innowacyjny klub CityFit. Rozpoczęły się już do niego zapisy.

Rzeszowski klub CityFit będzie pierwszym uruchomionym w Polsce klubem fitness tej marki. Klub będzie w Centrum Handlowym Plaza czynny przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Jego otwarcie zaplanowano na 21 lipca 2014 r. Już teraz ruszyły zapisy do CityFit. Można tego dokonać na stronie www.cityfit.pl. Klub uruchomił też w Plazie swoje stoisko prezentujące wybrane urządzenia, w które wyposażony zostanie klub oraz wirtualną wycieczkę po klubie, którą można zobaczyć także na stronie internetowej sieci.

Każdy, kto zarejestruje się przed otwarciem klubu, przez rok zapłaci tylko 50 zł miesięcznie. Oprócz tego obecnie trwa specjalna promocja – klienci nie muszą ponosić opłaty wpisowej.

CityFit znajdować się będzie na pierwszym piętrze Plazy i zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. m kw. Klub korzysta z innowacyjnych rozwiązań.. Aby wejść do CityFit wystarczy odczyt linii papilarnych. Przed pierwszym wejście do klubu rejestruje się w specjalnym kiosku, a karnet można kupić on-line.

W CityFit znajdą się m.in. rowery stacjonarne Tomahawk, wyposażone w 17-calowe ekrany dotykowe z jakością obrazu HD – pierwsze tego typu urządzenia w klubie fitness w Rzeszowie. Podczas treningu na takim rowerze będzie można wybrać jedną ze 140 interaktywnych tras wiernie odwzorowujących krajobraz, od Alp po bezdroża Kalifornii.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W czasie treningu wirtualny trener będzie mówić, kiedy pedałować szybciej, kiedy wolniej – bo trasa prowadzi pod górę. Jako pierwsza sieć w kraju CityFit planuje wprowadzić na szeroką skalę również technologię MyRide+, która pozwoli na rowerową przejażdżkę kilkunastu osób na raz w specjalnej sali z profesjonalnym nagłośnieniem i ogromnym ekranem.

W CityFit znajdą się także symulatory chodzenia po schodach, które wymodelują mięśnie nóg i pośladków oraz efektywnie redukują tkankę tłuszczową. Jednocześnie są to urządzenia dla osób chcących wrócić do pełnej sprawności po urazach i kontuzjach. Trenerzy personalni z kolei będą mieli do swojej dyspozycji analizator składu ciała.

W rzeszowskim klubie pomyślano także o bezpieczeństwie swoich członków. CityFit wyposażony będzie w defibrylator elektryczny ratujący życie osobie, która doznała nagłego zatrzymania krążenia. Defibrylatory są całkowicie bezpieczne, mogą być obsługiwane przez osoby bez doświadczenia w ratownictwie.

Więcej informacji na temat klubu można znaleźć na www.cityfit.pl oraz na Facebook.com/CityFitpl

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama