Do 18 kwietnia Uniwersytet Dziecięcy przy stowarzyszeniu „Siemacha” w rzeszowskiej galerii Millenium Hall przyjmuje zapisy dzieci do Uniwersyteckiego Przedszkola. Limit miejsc wynosi 25.

Do Uniwersyteckiego Przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5/3 – 6 lat. Zajęcia będą trwały od trwały od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do 17:00. Opłata miesięczna za zajęcia podstawowe, dodatkowe, wyjścia do kina, teatr, opiekę nauczycieli i wyżywienie wynosi 550 zł. Jednorazowe wpisowe to 200 zł. Zapisy do UP trwają na stronie www.uniwersytetdzieciecy.jimdo.com, w zakładce:  UNIWERSYTECKIE PRZEDSZKOLE.

Limit miejsc wynosi 25. Minimalna liczba osób zapisanych wymagana do uruchomienia przedszkola wynosi 15.

Do Uniwersyteckiego Przedszkola przyjmowane są dzieci, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać zainteresowania, twórczo spędzać wolny czas. Zajęcia odbywać się będą w salach Stowarzyszenia Siemacha.

– Prowadzić je będą nauczyciele przedszkolni: pedagodzy, psychologowie i logopedzi – specjaliści w swoich dziedzinach; osoby młode, energiczne i ambitne, kochające kontakt z dziećmi. Sposób prowadzenia zajęć oraz forma przekazu dostosowane są do wieku dzieci – zapewniają organizatorzy

Uniwersyteckie Przedszkole w Rzeszowie powstaje po to, by zaspokajać ciekawość, uwrażliwiać kulturalnie, propagować naukę i zachęcać do własnych poszukiwań i badań. – Inspiruje nas naturalna ciekawość dziecka oraz przekonanie, że dzisiejszy rodzic ma świadomość tego, jak ważna jest dobra edukacja – podkreślają organizatorzy.

UP będzie organizowało zajęcia muzyczne, językowe, kulturalne, plastyczne, taneczne, kulinarne, wprowadzające pociechy w świat nauki, wartości i sztuki. Od poniedziałku do piątku dzieci będą miały zapewnione:

– lekcje języków obcych, z poznawaniem kultury i tradycji  krajów europejskich

– umuzykalnienie: rytmika, kształcenie słuchu i wrażliwości muzycznej

– zajęcia zespołu wokalnego

– zajęcia plastyczne

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– zajęcia teatralne

– zajęcia taneczne

– gimnastykę

– dbanie o higienę i zdrowy tryb życia

1 raz w miesiącu:

– saloniki kulturalne

– audycje muzyczne – poznawanie nowych instrumentów

– wyjścia do kina

– spektakle teatralne

KONTAKT: Uniwersytet Dziecięcy w Rzeszowie, al. Mjr. Kopisto 1 lok. 214, poziom II Stowarzyszenie Siemacha. e-mail: dzieciecyuniwersytet@gmail.com, tel. 602 212 042, Sacebook.com/dzieciecyuniwersytet

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama