Zdjęcie: materiały prasowe

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Przemysłowej.

Stacje Circle K. zastąpiły stacje Statoil. Zmiana marki rozpoczęła się w maju 2017 roku i trwała rok. W Rzeszowie dotychczas była jedna stacja Circle K. – przy alei Rejtana. Teraz uruchomiono drugą – przy ulicy Przemysłowej. Można tam kupować paliwa: miles95, milesPLUS 98, miles Diesel, milesPLUS Diesel, LPG oraz AdBlue.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w część gastronomiczną. Z kolei w kąciku kawowym klienci mogą skomponować swoją ulubioną kawę z dodatkami, np. bitą śmietaną. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i przekąski. Na stacji są także udogodnienia dla TIR-ów: parking, dystrybutor z satelitą oraz z AdBlue.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dodatkowo stacja posiada parking dla autokarów i punkt rowerowy. Część klientów, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, może płacić poprzez aplikację Circke K, która jest dostępna w Google Play i App Store. Circle K prowadzi w Polsce blisko 380 stacji paliw. Właścicielem polskiej spółki paliwowej jest kanadyjska firma Alimentation. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama