W Rzeszowie spektakl komediowy „Wieczór panieński plus” ze znanymi aktorami

Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Rzeszowie tylko raz. I może być doskonałym pomysłem na prezent dla nauczycieli w dniu ich święta – 14 października spektakl komediowy „Wieczór panieński plus”. 

 

Zdjęcia: materiały prasowe

– To również wspaniała propozycja teatralna na jesienny wieczór – zapowiada Agencja Artystyczna „Muza”, która zaprasza na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, w reżyserii Marii Seweryn.

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński.

Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na scenie zobaczycie znanych i lubianych aktorów: Katarzynę Skrzynecką, Wiktorię Gasiewską, Annę Iberszer, Tomasza Bednarka i Pawła Górala.

„Wieczór panieński plus” będziecie mogli zobaczyć 14 października (sobota) w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, o godz. 17:00.

Bilety w kasie filharmonii – tel. 17 852 02 72 oraz pod numerem: 790 703 785. Rezerwacje i zamówienia grupowe pod numerem: 531 531 001 lub mailem: bilety@agencjamuza.pl. W internecie bilety są dostępne na: kupbilecik.pl, biletyna.pl, eBilet.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama