Zdjęcie: materiały organizatorów
Reklama

Co dzieje się w Rzeszowie w wakacje, dla miłośników dwóch kółek z e-doładowaniem? Międzynarodowy Zlot Hulajnóg – w piątek, 21 lipca.

Międzynarodowy Zlot Hulajnóg odbędzie się w Rzeszowie po raz pierwszy. Organizują go wspólnie Rzeszowska Masa Krytyczna oraz EO Scooter – rzeszowska marka hulajnóg elektrycznych, należąca do firmy Kobi Light. 

Zlot e-hulajnóg „EO! Rzeszów” rozpocznie się w piątek, 21 lipca, o godz. 18:00 na Rynku. – Spotykamy się, by zaakcentować coraz wyraźniejszą obecność tych pojazdów w naszym mieście i przypomnieć o płynących z niej korzyściach – zapowiadają organizatorzy. 

Zlot ma pokazać, że jazda elektrycznymi hulajnogami zmniejsza korki w mieście, przyczynia się do poprawy jakości powietrza, uwalnia zatłoczone autobusy miejskiej komunikacji. Zlot jest także promocją idei elektromobilności.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Uczestnicy zlotu przejadą 8-kilometrową trasę: Rynek – Słowackiego – Kopisto – Rejtana – Powstańców Warszawy – Dąbrowskiego – Plac Śreniawitów – Kilara – Szopena – Słowackiego – Rynek. Zlot poprowadzi Marcin Bonowicz, kierownik Rzeszowskiej Masy Krytycznej.

Na mecie czekają pamiątkowe piny dla każdego uczestnika i okazja do zdobycia nagród, o które zadbała firma Kobi Light, sponsor całego wydarzenia. Patronuje mu Rzeszów News.

Przejazdowi tradycyjnie będzie towarzyszyć muzyka. Nad bezpieczeństwem na trasie czuwać będzie policja. – Zadbajcie o kaski, naładujcie akumulatory hulajnóg do pełna. „Pohulajmy” elektrycznie. Dajmy się zobaczyć! – namawiają organizatorzy.
 
Zdjęcie: materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama