Zdjęcie: Pixabay
Reklama

17 października w Hotelu Rzeszów odbędzie się już XXII edycja warsztatów dla kobiet w ciąży „Spotkanie z Dobrą Mamą”. 

Organizatorem warsztatów jest ogólnopolski magazyn parentingowy „Dobra Mama””, a partnerem wydarzenia rzeszowski Szpital Specjalistyczny „Pro-Familia”. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, quizów, konkursów z nagrodami.

Przyszli rodzice będą też mogli rozwiać swe wątpliwości w czasie bezpłatnych konsultacji z ekspertami branży okołoporodowej: lekarzami i położnymi. 

Temat spotkania to dieta malucha. W programie: rozszerzanie diety dziecka – kiedy i od czego zacząć, alergie – jak je rozpoznać i czy da się ich uniknąć, problemy małego brzuszka, zdrowie maluszka – częste dolegliwości, infekcje.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ponadto, na spotkaniu będą omawiane tematy dotyczące ciąży, jej przebiegu i porodu. Udział w warsztatach jest płatny – 5 zł. Liczba miejsc na „Spotkanie z Dobrą Mamą” jest ograniczona. Rejestracja za pośrednictwem spotkanie.dobra-mama.pl/rejestracja/formularz

Szczegóły warsztatów znajdziecie na stronie www.spotkanie.dobra-mama.pl. Warsztaty objęte są honorowym patronatem prezydenta Rzeszowa. Odbędą się one 17 października (czwartek) w Hotelu Rzeszów o godz. 16:30.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama