Zdjęcie: Łukasz / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Dwa wieczorne pożary traw w Rzeszowie. Strażacy bez przerwy interweniują. 

O pożarze w okolicach ogródków działkowych ROD “Kolejarz” poinformowali nas we wtorek Czytelnicy Rzeszów News. Grzegorz Wójcicki, rzecznik rzeszowskiej straży pożarnej, mówi, że o pierwszym pożarze przy ulicy Ciepłowniczej, zaraz za mostem Załęskim po prawej stronie Wisłoka, zostali powiadomieni ok. godz. 19:30. 

– Pożar nie był duży, udało się go ugasić dość szybko. Ten sam zastęp chwilę później pojechał do kolejnego pożaru po drugiej stronie Wisłoka. Pożar ciągnął się w stronę osiedla Pobitno aż po ulicę Konfederatów Barskich. Tam pożar gasiły trzy zastępy straży – mówi Grzegorz Wójcicki. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. To nie jedyne pożary traw na terenie powiatu rzeszowskiego. Strażacy we wtorek gasili także pożary w Borku Starym i Wysokiej Głogowskiej. 

Zdjęcie: Sylwia / Czytelniczka Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

 1. No Panie ; POL
  A co źle napisałel – przedstawiłem temat szybko i bez zbędnego zaciemniania – takie są fakty które obserwuję od lat 50-tych w mieście innowacji; O !

 2. No właśnie ten zakaz z tym paleniem badyli to chyba obowiązuje już ponad 40 lat i faktycznie ciemna bezrozumna masa pali dalej
  Propozycja bardzo dobra ; O !
  pierwszy teren na park już mam
  Obok alei niepodległości koło ul.twardowskiego super miejsce dla parku – dla okolicznej zabudowy tylko wydzielic odpowiedni parking i teren gotowy ; O !

 3. Działki na terenie miasta trzeba zaorać i przerobić na parki. Banda kretynów działkowiczów nie potrafi zrozumieć prostej rzeczy – w mieście obowiązuje ZAKAZ PALENIA OGNISK. Powtarza się to tej ciemnocie przy każdej możliwej okazji, na każdym zebraniu, wywiesza się informacje jak dla głupków – a ci dalej swoje. Skoro prośby i groźby (straży miejskiej) nie pomagają, to trzeba to towarzystwo rozgonić. Marnują tylko tereny, które mogą posłużyć mieszkańcom miasta.

 4. Może mi pan/i wierzyć że żadną przyjemnością nie jest bieganie w grubym ubraniu bojowym i wysokiej temperaturze.
  Także myślę, że komentarz minął się z powołaniem

 5. No czyli tak :
  Trawska spalone, jutro z ratusza WZ’ etka w czwartek przetarg.
  , w piątek tyczenie ,w sobote sprzęt w poniedziałek budowa i klajstrowanie : beton sie leje o !

  I to jest to innowacyjny Rzeszów porosnięty trawskiem a za chwile zabetonowany – O LA- LA !

Comments are closed.