Zdjęcie: Materiały prasowe

Game Over Cycles poszerza swoją działalność. 1 września br. otworzy w Rzeszowie salon Yamahy.

Stanisław Myszkowski, właściciel Game Over Cycles, firmy, która produkuje customwe motocykle oraz prowadzi w Rzeszowie salon Harleya Davidsona, od 1 września poszerzy swoją działalność. W Rzeszowie pojawi się nowy punkt sprzedaży Yamahy, który będzie jednym salonem tej japońskiej marki na Podkarpaciu, posiadającym autoryzację na sprzedaż motocykli, skuterów oraz pojazdów czterokołowych.

Równocześnie ze sprzedażą produktów zostanie uruchomiony autoryzowany serwis. Salon Yamahy będzie się mieścił się przy ul. Ludwika Chmury 6, obok salonu Harleya Davidsona.

Na początku działalności rzeszowski salon Yamahy zaoferuje w sprzedaży 16 jednośladów, w tym takie modele jak bardzo popularny MT-07, jego sportowa-turystyczna wersja Tracer 900, czy skuter XMAX 125, na którym jazda jest możliwa nawet, gdy się nie ma prawa jazdy kategorii A.

Wszystkie modele będą dostępne w salonie również do jazd testowych. Oferta Yamaha Rzeszów będzie obejmowała także pojazdy ATV, odzież motocyklową oraz codzienną, a także akcesoria i gadżety. Dodatkowo, salon w stolicy Podkarpacia to pierwszy punkt w Polsce, w którym będzie można zobaczyć i przetestować rewolucyjny Niken – pierwszy na świecie seryjny motocykl trójkołowy.

Podczas otwarcia w rzeszowskim salonie Yamahy będzie czekało wiele atrakcji na miłośników motoryzacji. Oprócz oficjalnej uroczystości otwarcia, przez cały dzień będzie trwał piknik z elementami kultury japońskiej oraz prezentacją pojazdów Yamahy.

– Szczegóły dnia otwarcia zostaną ujawnione niedługo, ale jednym z głównych punktów imprezy będzie konkurs na customowe motocykle spod znaku trzech kamertonów – zdradza Krzysztof Bienkiewicz z Yamaha Rzeszów.

Do konkursu może przystąpić każdy posiadacz spersonalizowanego motocykla marki Yamaha. Motocykle można zgłaszać w trzech kategoriach: Old School, Sport Bike oraz Free Styl. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali puchary oraz gadżety o wartości 3000 zł. Formularz zgłoszenia oraz regulamin konkursu na www.gameovercycles.pl/regulamin.pdf

Game Over Cycles (GOC) to założona w 2012 roku polska firma budująca motocykle typu custom. Działająca w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy ekipa GOC jest znana z tworzenia oryginalnych maszyn m.in. takich jak The Recidivist, który jest pierwszym na świecie wytatuowanym motocyklem.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama