Sobotnie piłkarskie derby Rzeszowa będzie można na żywo obejrzeć w telewizji NOVA. Trzem osobom rozdamy kody do bezpłatnej transmisji.

80. derby Rzeszowa po raz pierwszy od czterech lat odbędą się na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego. Resovia nie chciała meczu na Stadionie Miejskim, bo nie stać jej na wynajęcie obiektu, a policja nie zgodziła się na to, by na Wyspiańskiego mecz odbył się jako impreza masowa. To oznacza, że na trybunach zasiądzie maksymalnie 999 osób. Meczu na stadionie nie obejrzą kibice Stali Rzeszów, ale swoją drużynę będą dopingować zza bramy.

Derby Rzeszowa będzie można na żywo obejrzeć w internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja NOVA. – Nasz zespół tworzą profesjonaliści z doświadczeniem w największych polskich stacjach telewizyjnych. Chcemy udowodnić, że można obejrzeć transmisję w internecie w wysokiej jakości. Takie wydarzenia jak rzeszowskie derby na to zasługują – przekonują twórcy stacji.

Dla wielu kibiców internetowa transmisja będzie jedyną okazją do obejrzenia derbów. Mecz realizowany będzie z trzech kamer w jakości HD na stronie www.tvnova.pl. Transmisja będzie zrealizowana w formacie pay per view, a koszt dostępu wyniesie 7 zł dla płatności internetowej i 9 zł + VAT w przypadku płatności SMS.

Dla tych, którzy nie płacąc za dostęp, będą chcieli poczuć atmosferę na kilka minut przed piłkarskim świętem, stacja przygotowała bezpłatną transmisję z przedmeczowego studia. Początek o 14:40. Derby rozpoczną się o godz. 15:00.

KONKURS

Dla trzech osób mieliśmy kody, które umożliwią bezpłatne obejrzenie derbów. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest dotychczasowy bilans derbów Rzeszowa? Ile razy wygrywał Resovia? Ile razy Stal? Ile razy zanotowano remis?

Prawidłowa odpowiedź to: 32 wygrane Resovii, 31 wygranych Stali i 16 remisów.

Kody do transmisji wygrali: Sylwia Oczoś, Wojciech Grabowski i Mateusz Bąk. Wszyscy o wygranej zostali powiadomieni e-mailem.

Kody z dostępem możecie też wygrać wchodząc na fanpage TV NOVA na Facebooku.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama