Konkurs na najpiękniejszy uśmiech, konkursy plastyczne, wielkie gry planszowe, animacje edukacyjne oraz dmuchany zamek – tak będzie na Festiwalu Uśmiechu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Atrakcje w sobotę, 23 października.

Organizowany w Plazę Rzeszów Festiwal Uśmiechu ma na celu promowanie idei zdrowego i pięknego uśmiechu. W ramach festiwalu w całej Polsce odbywają się różne wydarzenia. Ich organizatorzy nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem.

Impreza organizowana jest zgodnie z obecnie obowiązującymi wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi. Uczestnicy będą mieli obowiązek zakrywania ust i nosa. W atrium rzeszowskiej Plazy, gdzie odbywać się będą wszystkie atrakcje, zostaną ustawione dodatkowe punkty dezynfekcji rąk.

W tym roku ze względu na pandemię konkurs na najpiękniejszy uśmiech będzie miał charakter plastyczny. Zadaniem uczestników będzie wykonanie kolorowej maseczki higienicznej prezentującej najpiękniejszy uśmiech.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na uczestników Festiwalu Uśmiechu czekać będą także dodatkowe atrakcje m.in. dziecięca strefa gier i animacji edukacyjnych. Na terenie Plazy znaleźć będzie można wielkie gry planszowe XXL, dmuchany zamek odbędą się także konkursy i zabawy z nagrodami przygotowane przez KK Kids Academy.

Z okazji Festiwalu Uśmiechu, Medicover Stomatologia zaprasza dzieci na bezpłatne przeglądy zębów. Festiwal odbędzie się w sobotę (23 października), od godz. 12:00 do 18:00.

Partnerem imprezy jest działająca w rzeszowskiej Plazie klinika Medicover Stomatologia. Szczegóły i program festiwalu można znaleźć na: www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow.  

Reklama