Reklama

Konkurs na najpiękniejszy uśmiech, konkursy plastyczne, wielkie gry planszowe, animacje edukacyjne oraz dmuchany zamek – tak będzie na Festiwalu Uśmiechu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Atrakcje w sobotę, 23 października.

Organizowany w Plazę Rzeszów Festiwal Uśmiechu ma na celu promowanie idei zdrowego i pięknego uśmiechu. W ramach festiwalu w całej Polsce odbywają się różne wydarzenia. Ich organizatorzy nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem.

Impreza organizowana jest zgodnie z obecnie obowiązującymi wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi. Uczestnicy będą mieli obowiązek zakrywania ust i nosa. W atrium rzeszowskiej Plazy, gdzie odbywać się będą wszystkie atrakcje, zostaną ustawione dodatkowe punkty dezynfekcji rąk.

W tym roku ze względu na pandemię konkurs na najpiękniejszy uśmiech będzie miał charakter plastyczny. Zadaniem uczestników będzie wykonanie kolorowej maseczki higienicznej prezentującej najpiękniejszy uśmiech.

Na uczestników Festiwalu Uśmiechu czekać będą także dodatkowe atrakcje m.in. dziecięca strefa gier i animacji edukacyjnych. Na terenie Plazy znaleźć będzie można wielkie gry planszowe XXL, dmuchany zamek odbędą się także konkursy i zabawy z nagrodami przygotowane przez KK Kids Academy.

Z okazji Festiwalu Uśmiechu, Medicover Stomatologia zaprasza dzieci na bezpłatne przeglądy zębów. Festiwal odbędzie się w sobotę (23 października), od godz. 12:00 do 18:00.

Partnerem imprezy jest działająca w rzeszowskiej Plazie klinika Medicover Stomatologia. Szczegóły i program festiwalu można znaleźć na: www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow.  

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: