W sobotę i w niedzielę w Rzeszowie odbędą się imprezy rowerowe z cyklu Skandia Maraton Lang Team oraz Tauron Lang Team Race. Na trasie wyścigów mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

[Not a valid template]

 

Skandia Maraton Lang Team odbędzie się w sobotę (30 maja), a w niedzielę (31 maja) Tauron Lang Team Race. O zawodach więcej czytaj TUTAJ.

Pierwsze zawody odbędą się na terenie Rzeszowa oraz gmin Tyczyn, Krasne, Chmielnik, Łańcut i rozgrywane będą na kilku dystansach.

Zawodnicy wystartują z parkingu pod Mostem Zamkowym o godz. 11:00, a finał przewidziany jest na godz. 17:00. Na ulicy Kilara, Moście Zamkowym i ul. Kopisto dla zawodników wydzielony będzie pas ruchu. Jednak na czas startu, około 30 minut, ruch może zostać całkowicie wstrzymany.

Później zostanie przywrócony, a na dalszej trasie uczestnicy zawodów muszą poruszać się zgodnie z ruchem i przestrzegać przepisów. Miejsca niebezpieczne i główne skrzyżowania podczas zawodów zabezpieczać będą policjanci i służby organizatora wyposażone w kamizelki odblaskowe i gwizdki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W niedzielę zawodnicy do Tauron Lang Team Race wystartują o godz. 11:00 również z parkingu pod Mostem Zamkowym. Ulicą Kilara, Mostem Zamkowym oraz ulica Podwisłocze zawodnicy poruszać się będą wydzielonym pasem ruchu. Podobnie jak w sobotę, na czas startu, około 30 minut, możliwe jest czasowe wstrzymanie ruchu.

Dalszą trasę zawodnicy przejadą w obowiązującym ruchu przestrzegając przepisów. Mijane przez zawodników skrzyżowania i miejsca niebezpieczne zabezpieczać będą policjanci i służby organizatora. Zakończenie zawodów przewidziane jest na godz. 15:00.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i w miarę możliwości wybierania alternatywnych tras przejazdu.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama