Zdjęcie: WSPiA
Reklama

W sobotę (9 października) Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszowska rozpoczyna nowy rok akademicki 2021/2022. Ze względu na obowiązujące przepisy odbędzie się w formie hybrydowej z transmisją na kanale YouTube.  

– Niestety, ze względu na obowiązujące ograniczenia do udziału w formie stacjonarnej możemy zaprosić tylko część osób zainteresowanych udziałem w Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego – wyjaśnia Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

Uczelnia zachęca do obejrzenia uroczystości na kanale YouTube i stronie www.wspia.eu. Inaugurację rozpocznie wystąpienie prof. Jerzego Posłusznego, rektora WSPiA.

Tradycyjnie już odbędzie się immatrykulacja studentów przyjętych na pierwszy rok studiów I i II stopnia na kierunkach: „administracja”, „bezpieczeństwo wewnętrzne” i „zarządzanie” oraz jednolitych studiach magisterskich na kierunku „prawo”.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W programie przewidziane są promocje doktorskie osób, które w ubiegłym roku akademickim uzyskały w WSPiA stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne oraz wystąpienie przedstawiciela studentów WSPiA. 

Ważną częścią rozpoczęcia roku akademickiego będzie wykład inauguracyjny, który w tym roku wygłosi dr hab. Leszek Wieczorek. Tematem jego wystąpienia będzie „Kryminologia to nauka inter czy multi-dyscyplinarna?”.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama