Reklama

18-latek, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując dziesiątki tysięcy fanów w całym kraju, wystąpi w sobotę (31 maja) na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie.

Koncert rozpocznie się o godzinie 13.00. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie nastkoteka z Dj-em Jankesem (Krzysztofem Jankowskim Jankesem z Radio ESKA), która odbędzie się po koncercie o godzinie 14.30.

Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show, na którym można zobaczyć i posłuchać młodego artystę oraz 5-7 jego świetnych muzyków. Wszystkie koncerty grane są na żywo.

Albumowi Dawida, jako pierwszemu w historii polskiej muzyki, udało się osiągać status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. „9893” zyskał bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych oraz na tydzień po sklepowej premierze znalazł się na 1. miejscu OLiS- był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Sukces tej płyty pokazuje też 2. miejsce najlepiej sprzedających się płyt Empik.com w 2013 roku, mimo że „9893” wydane zostało na miesiąc przed jego końcem.

Każdy z 3 teledysków Dawida znalazł się na 1. miejscu najważniejszych telewizji muzycznych, a sam Dawid w trakcie 6 miesięcy otrzymał ważne nagrody takie jak: prestiżowa, światowa nagroda „Nickeodeon Kid’s Choice Awards 2014” w kategorii „Ulubiona Polska Gwiazda”, „Debiut roku” ESKA, „Odkrycie Roku” Glamki.pl, „Wokalista roku” Bravo oraz 2. miejsce głosowania na „Wokalistę Roku” Onet.pl. Teraz pracuje  wraz z najlepszymi polskimi oraz zagranicznymi producentami nad dwoma nowymi albumami oraz jest uczestnikiem 14. edycji Tańca z Gwiazdami.

Facebook Fanpage Dawida gromadzi 220 000 fanów i ma największą w Polsce ilość AKTYWNYCH użytkowników oraz zasięg docierający do ponad 800 000 osób, co jest wynikiem godnym światowych gwiazd. Pokazuje to zaangażowanie i miłość fanów do charyzmatycznego wokalisty.mNa portalu Ask.fm gdzie 18-latek jest prawdopodobnie najpopularniejszym Polakiem, zebrał ponad 3 900 000 fanów. Instagram Dawida gromadzi 50 000 fanow i jest najbardziej aktywnym w Polsce.

Jego nagrania na profilu YouTube obejrzało ponad 30 mln osób. Te fakty oraz liczby pokazują ogromną siłę Dawida i jego fanów. Dawid podczas roku na polskim rynku muzycznym udzielił też dziesiątek wywiadów i występów w największych stacjach telewizyjnych i radiowych: TVN, Polsat, Telewizja Polska, Eska oraz RMF.

Dla swoich klientów Millenium Hall przygotowało niespodziankę – biorąc udział w akcji „Rozdajemy bilety na koncert Dawida Kwiatkowskiego” za zrobienie zakupów w galerii można otrzymać darmowy bilet na koncert. W dniu dokonania zakupów wystarczy zgłosić się do Punktu Informacyjnego z jednym lub kilkoma paragonami opiewającymi na kwotę min. 80 zł i odebrać wejściówkę na koncert.  Darmowe bilety mogą odbierać tylko osoby pełnoletnie.

Bilety na koncert Dawida Kwiatkowskiego w cenie 40 zł są do nabycia w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall.

httpv://www.youtube.com/watch?v=58Qh8MKz_IU

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama