Reklama

Pierwszy koncert w nowo otwartym klubie w Rzeszowie – Jazz Room. W sobotę (28 marca) zagra tam The Fuse.

Jazz Room znajduje się przy ul. Kościuszki 9 (budynek hotelu Grand, I piętro). W założeniu to miejsce, które ma łączyć klasyczne wnętrza z tym, co najlepsze w muzyce jazzowej i nie tylko – przytulność i kameralność. Jazz Room to jedyny klub jazzowy w Rzeszowie.

W sobotę będzie można tam posłuchać koncertu zespołu The Fuse, które prezentuje wyjątkową harmonię kontrastów: doświadczenie i młodzieńczy zapał, chillout i pulsująca energia, a wreszcie oldschool i intrygująca elektronika.

Dzięki wpadającym w ucho melodiom, a także osobistym tekstom, utożsamianie z twórczością zespołu jest niezwykle proste, odbywa się wręcz naturalnie.

Muzycy zespołu współpracują z takimi zespołami i artystami jak m.in. Gienek Loska Band, Harmonijkowy Atak, Marcin Świetlicki, Michał Zabłocki.

Muzyka The Fuse to szeroko pojęte okolice chilloutu i soulu z elementami elektroniki. Zespół stawia głównie na własne kompozycje, ale w repertuarze posiada także covery twórców takich jak: Aloe Blacc, Jarle Bernhoft czy The Bamboos.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:30. Bilety w dniu koncertu w cenie 20 zł. Od godz. 22:00 wstępu do klubu bezpłatny. Rezerwacje pod numerem telefonu: 506 484 362.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: