Zdjęcie: materiały prasowe

Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie – taka jest „Prywatna Klinika”. W sobotę (7 stycznia) w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

Spektakl komediowy „Prywatna Klinika” w sobotę zostanie pokazany dwukrotnie: o godz. 16:00 i 19:00. Bilety możecie kupować na www.copa.pl/rzeszow. Zamówienia grupowe możecie składać telefoniczne pod numerem: 796 77 36 66.

„Prywatna Klinika” to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.

Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza.

Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku – Johna Chapman i Dave’a Freeman – nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Obsada: 

– HARRIET – Monika Fronczek / Kasia Kołeczek 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– ANNA – Klaudia Halejcio / Anna Jarosik / Monika Mazur

– MILDRED – Katarzyna Bujakiewicz / Katarzyna Anzorge

– GORDON – Rafał Cieszyński / Andrzej Deskur

– ALEK – Tomasz Oświeciński 

– MAGDA – Alżbeta Lenska / Olga Borys

– RYSZARD – Paweł Koślik / Wojciech Solarz

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama