Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Motobazar i dni otwarte w salonach Harley-Davidson Rzeszów, Yamaha Rzeszów i warsztacie Game Over Cycles odbędą się w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, w Rzeszowie. 

W sobotę odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane przez producenta motocykli typu custom, firmę Game Over Cycles (GOC). Głównym punktem imprezy będzie Motobazar, a także dni otwarte, które odbędą się we wszystkich salonach zarządzanych przez firmę, czyli Harley-Davidson Rzeszów, Yamaha Rzeszów, a także warsztacie GOC.

Pierwszy Motobazar to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Każdy chętny może przyjechać pod siedzibę firmy, gdzie będzie przygotowany specjalny plac, na którym można wystawić na sprzedaż swój motocykl, części, odzież, akcesoria lub inne przedmioty związane z motocyklami. Kupujący i wszyscy inni uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzystać z atrakcji przygotowanych z okazji dni otwartych zorganizowanych w poszczególnych salonach.

GOC H-D Rzeszów zaoferuje m.in. specjalne przeceny na odzież, podobnie jak GOC Yamaha Rzeszów, gdzie dodatkowo będzie można skorzystać z darmowych jazd próbnych na wszystkich modelach testowych marki Yamaha będących obecnie w ofercie salonu. Na miejscu będzie również dostępny catering przygotowany przez restaurację Lord Jack Rzeszów. Specjalnym wydarzeniem dnia będzie możliwość zwiedzenia warsztatu Game Over Cycles.

– Nasz nowy warsztat w Rzeszowie uruchomiliśmy dopiero kilka miesięcy temu, ale już sporo się w nim dzieje i pracujemy obecnie nad kilkoma naprawdę dużymi projektami. Dzień otwarty warsztatu GOC organizujemy po raz pierwszy i będzie to wyjątkowa okazja by zobaczyć gdzie i jak budujemy nasze customy. Pokażemy, jak nasza praca wygląda od środka i może nawet uchylimy rąbka tajemnicy odnośnie szczegółów niektórych projektów – mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles.

Impreza odbędzie się w sobotę 13 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00 w siedzibie firmy przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama