W sobotę w Hermanowej II Zlot Samochodów Amerykańskich z największym na świecie monster truckiem

0

Firma Brodmir American Parts zachęca do udziału w II Zlocie Samochodów Amerykańskich, który odbędzie się w najbliższą sobotę (21 września) w podrzeszowskiej Hermanowej. 

 

W pierwszej edycji zlotu brało udział 85 pojazdów, tym razem organizatorzy spodziewają się, że będzie ponad 100 „amcarów” z różnych zakątków Polski. Do czwartku zgłosiło się 66 samochodów amerykańskich i ta liczba wciąż rośnie. Zlot odbędzie się na około 2,5-hektarowym terenie w obrębie amerykańskiej restauracji Brodmir BBQ Bar w Hermanowej.

Atrakcją imprezy będzie największy na świecie monster truck, którym będzie można się przejechać po specjalnie wytyczonym torze, oryginalnych rozmiarów figura Terminatora, zobaczycie też jeden z niewielu na świecie oryginalnie zachowany radiowóz Szeryfa, miniaturowy amerykański kabriolet, bajkowy pojazd „Złomek” z galerii samochodów bajkowych w Korczynie oraz kilka pojazdów militarnych.

Podczas zlotu zostaną wylosowane 3 nagrody w trzech kategoriach ufundowane przez firmę Brodmir American Parts. Przez cały czas trwania zlotu na scenie w stylu amerykańskim muzycznie czas umili DJ, który będzie grał tylko American rock & Country. Wieczorem zostanie zapalone ognisko, odbędzie się też after party w stylu USA.

W ciągu dnia będzie można pograć w bilard, piłkarzyki, a na dzieci czekać będzie dmuchany plac zabaw oraz zakręcona zjeżdżalnia. W restauracji zostanie również rozstrzygnięty konkurs w jedzeniu na czas 2-kilogramowego burgera Arniego. Przez cały zlot będzie można skosztować amerykańskiej wołowiny w postaci steków i burgerów, oraz potrawy z grilla.

Zgłoszenia pojazdów do udziału w zlocie przyjmowane są za pośrednictwem wydarzenia utworzonego na Facebooku.  Należy wysłać zdjęcie samochodu z krótkim opisem w wiadomości prv. – Zapraszamy wszystkich miłośników amerykańskiej motoryzacji – zachęca Mirosław Chrzanowski z firmy Brodmir American Parts

Zlot rozpocznie się o godz. 14:00. Jego uczestnicy spotykają się w sobotę 21 września o 12:00 w Rzeszowie na parkingu przy hali Podpromie. Tam zostanie wykonana sesja zdjęcia, będą kręcone ujęcia do filmu ze spotkania, kolumna amerykańskich pojazdów do restauracji Brodmir wyruszy o 13:30.

 A tak było na pierwszym zlocie. 

redakcja@rzeszow-news.pl

 
NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama