Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Największe modowe show powraca! W najbliższą sobotę (26 maja) w hotelu Hilton Garden w Rzeszowie odbędzie się casting na top modelki i top modeli do siódmej edycji programu “Top Model”.

Jury “Top Model” po raz kolejny wyruszyło w Polskę w poszukiwaniu najlepszych kandydatów na top modelki i top modeli. Wszyscy, którzy przyjdą na casting, dostaną niepowtarzalną szansę, aby podbić rynek mody i trafić na wybiegi światowej sławy projektantów.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Michał Piróg czekają na osoby wyróżniające się z tłumu, o niebanalnej osobowości i zdeterminowane, by spełnić swoje marzenia. Casting do “Top Model” w najbliższych tygodniach odbędzie się w trzech polskich miastach. Pierwszym jest właśnie Rzeszów.

Casting odbędzie w sobotę (26 maja) w hotel Hilton Garden (al. Kopisto 1). Casting rozpocznie się o godz. 9:00.

Producenci programu czekają na kobiety i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Formularz możecie pobrać TUTAJ. Uczestnikami castingu mogą być osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu.

Można się zgłaszać także do castingu internetowego. Należy przesłać film, w którym producentom programu zaprezentujesz siebie i pokażesz swoją kreatywność. Film można nagrać kamerą lub telefonem komórkowym w formacie mov lub mp4. Rozmiar pliku nie może być większy niż 40 MB i nie może przekraczać jednej minuty.

Aby wziąć udział w castingu internetowym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i podać wszystkie niezbędne informacje o sobie. Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdziecie w regulaminie. Jest on dostępny TUTAJ. Formularz znajdziecie także na stronie topmodel.tvn.pl

„Top Model 7” będzie emitowany w TVN od września. Zwycięzca programu opuści studio ze 100 tys. złotych w gotówce.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.