Zdjęcia: Pixabay
Reklama

Posiadacze starych monet, banknotów, biżuterii czy szkła w najbliższą sobotę (23 czerwca) będą mogli w Rzeszowie skorzystać z darmowej wyceny antyków. Dokonają jej historycy sztuki, związani z krakowską “Desą”. 

ALEKSANDRA WOJNAROWSKA

„Desa” Dzieła Sztuki i Antyki jest najstarszą firmą w Polsce na rynku sztuki. Działa nieprzerwanie od 1950 roku. Prowadzi działalność handlową i kulturotwórczą. Zabezpiecza również cenne dzieła sztuki dla zbiorów muzealnych.

“Desa” prowadzi także promocję dzieł sztuki współczesnej i jej twórców poprzez prezentacje wystaw w kraju i za granicą. Firma posiada wiele salonów antykwarycznych na terenie całego kraju oraz Dom Aukcyjny w Krakowie.

„Desa” posiada doświadczonych i wykwalifikowanych rzeczoznawców wykonujących ekspertyzy, oceny i wyceny dzieł sztuki. To właśnie oni, w sobotę (23 czerwca) pojawią się w Rzeszowie w Salonie 22 przy ulicy Króla Kazimierza 5.

Spotkanie „Sobota darmowych wycen” jest idealną okazją dla wszystkich posiadaczy antyków, którzy zainteresowani są konsultacją i wyceną przedmiotów. Oszacowaniu wartości przez krakowską komisję historyków sztuki podlegać będą: stare banknoty, monety, obrazy, rysunki, militaria, biżuteria, ordery, pocztówki odznaczenia, szkło, porcelana i srebrne przedmioty.

Spotkanie w Rzeszowie jest organizowane już po raz drugi. Poprzednie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. „Sobota darmowych wycen” potrwa od godz. 10:00 do 15:00. Konsultacje i wycena antyków jest bezpłatna.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: