Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ponad 10 tysięcy płyt CD i winyli będzie dostępnych podczas drugiej edycji Giełdy Winyli i Płyt CD, która w sobotę, 19 października, odbędzie w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

W giełdzie uczestniczyć będą wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Na klientów Plazy czekać będzie wybór ponad 10 tys. płyt. – Na stoiskach znajdą się zarówno płyty CD, jak i winyle tak, aby każdy znalazł coś dla siebie – poinformowała Katarzyna Szewerniak, menedżer ds. marketingu w Plaza Rzeszów. 

Wystawcy zapowiadają, że w Rzeszowie zaprezentują płyty z muzyką z najrozmaitszych gatunków i selekcji. Będą także prawdziwe rarytasy dla kolekcjonerów, a wszystko w przystępnych cenach

Sobotnia Giełda Winyli i Płyt CD jest organizowana już po raz drugi przez Plazę. Pierwsza odbyła się w marcu br. Przyciągnęła tłumy fanów dobrej muzyki zapisanej na płytach winylowych. Uczestnicy zwracali uwagę na ogromny wybór gatunków i zespołów muzycznych oraz atrakcyjne ceny płyt. Tak samo ma być tym razem.

Druga rzeszowska Giełda Winyli i Płyt CD odbędzie się w atrium Plazy. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 18:00. W organizację giełdy zaangażowany jest także cafe pub i sklep muzyczny Niezła Sztuka w Rzeszowie oraz lubelski sklep muzyczny Święty Spokój.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama