Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Płyty, książki, odzież, ozdoby dla domu – te i wiele innych drobiazgów będzie można kupić podczas kolejnej odsłony Wyprzedaży Garażowej organizowanej przez Rzeszowski Inkubator Kultury.

Wyprzedaż odbędzie się w sobotę (15 września) w RIK-u przy ul. Jagiellońskiej 24 w budynku Estrady Rzeszowskiej. Tym razem pojawią się rzeczy, które na co dzień nie są już potrzebne. Wśród nich znajdziemy ozdoby, dekoracje dla domu, nietrafione prezenty, niezniszczona odzież, przetwory domowej roboty, płyty CD/DVD, winyle i książki.

– Co prawda wszystkie miejsca dla wystawców zostały już wyczerpane, niemniej jednak zachęcamy do udziału osoby, które chciałyby coś kupić w okazyjnej cenie, a co być może trafia w ich gusta – informuje Artur Kawa z Estrady Rzeszowskiej. 

Wyprzedaż Garażowa rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 13:00.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Zonk a Ty jakiej jesteś narodowości, że Mańka i mnie od głupich polaczków wyzywasz? Jeżeli ktoś ma inny pogląd na pewne sprawy to nie powód aby używać argumentów ad personam. Człowiekowi wychowanemu w kulturze łacińskiej to po prostu nie przystoi.

  2. Czasem można za 10 złotych kupić 17 wieczny zegar z pozytywką albo austriackie mapy wojskowe Rzeszowa z czasów zaborów. Zabraniam wam iść. Więcej takich i podobnych rodzynek będzie dla mnie.

    Odradzam też komuś wyprzedaże kto liczy na dvd Transformersów czy inną papkę popkomercji.

  3. A co mnie USA interesuje ośle naleśnikowy. Masz śmieci to sprzedawaj na “garażowej”, ale skoro nikt tych gratow nie chce na olx to znaczy że bardziej pasują na wysypisko. Wciąż odradzam. Sobota dla rodziny.

  4. Maniek głupiś polaczek. W USA każdy sam takie coś organizuje prywatnie. Mają to w tradycji i nikt się nie wstydzi. Czego miałby się wstydzić niby?

Comments are closed.