Zdjęcie: Pixabay

„Przystanek Dzień Mamy” – pod takim hasłem w sobotę (28 maja) w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów odbędzie się impreza z okazji Dnia Mamy. 

Główną częścią wydarzenia dla mam organizowanego przez Plazę oraz Przystanek Rodzina, będą warsztaty edukacyjne dotyczące różnych aspektów macierzyństwa. Uczestniczki imprezy spotkają się z dietetykiem dr Barbarą Piekło, która poruszy temat relacji z jedzeniem, a położna Małgorzata Firlej, opowie o pierwszych chwilach w macierzyństwie.

Odbędą się także warsztaty z Joanną Żyszkiewicz, psychologiem, która podpowie uczestniczkom jak zadbać o siebie w macierzyństwie. Bardzo ważnym tematem będzie pierwsza pomoc u dzieci, o której opowie ratownik medyczny Karol Zdybek. Mamy będą mogły dowiedzieć się również jak wyjść przed szereg – pomoże im w tym Tomasz Gulak.

Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Od 16:00 do 19:00 zaplanowano także wiele dodatkowych atrakcji. Uczestniczki „Przystanku Dzień Mamy” będą mogły skorzystać ze strefy fotoportretów studia Lullabee. Odbędą się również konkursy z nagrodami, a na najmłodszych czekać będzie kącik animacji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Przystanek Dzień Mamy” to pierwsza z zaplanowanych na koniec maja i początek czerwca imprez w Plazie. 2 czerwca Centrum zaprasza do „Miasteczka zdrowia”, dwa dni później 4 czerwca na „Balonowy dzień dziecka” połączony z charytatywną zbiórką krwi. Wyjątkowo zapowiada się także prezentacja wiatrakowca TrendakTercel – od 6 do 24 czerwca.

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama