Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

W najbliższą sobotę (16 lipca) na rzeszowskiej Żwirowni amatorski turniej siatkówki plażowej „Żwirownia Plaża Cup Rzeszów 2022”. 

To pierwszy z trzech turniejów. Dwa kolejne odbędą się 6 sierpnia i 27 sierpnia. Zobaczycie w akcji siatkarzy znanych z parkietów PlusLigi, ale równolegle rozegrany zostanie amatorski turniej „Żwirownia Plaża Cup Rzeszów 2022”. 

Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 17:00. Drużyny 3- i 4-osobowe mogą zgłaszać się od godz. 9:30, mogą być ekipy mieszane. Do turnieju dołączyć można przez cały czas jego trwania.

– Im wcześniej zapiszecie swoją drużynę, tym większa szansa na zwycięstwo, ponieważ ważna będzie ilość wygranych meczów podczas całego turnieju – informują organizatorzy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W turnieju amatorskim nie mogą występować zawodniczki i zawodnicy zrzeszeni w klubach siatkarskich i występujący na co dzień w rozgrywkach PZPS i PWZPS seniorskich i młodzieżowych.

Zespoły rywalizować będą o tytuł Króla Plaży. Dla najlepszej drużyny przewidziane zostały vouchery do sklepu Butyjana.pl. W trakcie zawodów będzie muzyka i grill. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama