Zdjęcie: materiały prasowe

Bohaterowie Czyściochowa zapraszają dzieci i ich rodziców na bezpłatny piknik w Rzeszowie – w środę, 6 września.

Rzeszów to kolejne miasto na Podkarpaciu, w którym zawitają pikniki organizowane przez Rossmanna. W ostatnim czasie z ulubionymi bohaterami z Czyściochowa bawiły się dzieci w województwie warmińsko-mazurskim, dolnośląskim, a także pomorskim.

Pikniki z Czyściochami mają kształtować nawyki higieniczne wśród najmłodszych poprzez zabawę. – Najmłodszym gwarantujemy niezapomnianą zabawę, mnóstwo uśmiechu i masę atrakcji – mówi Anna Tomczak, kierownik wydarzeń w Rossmannie.

Podczas Pikników z Czyściochami zabawa koncentruje się nie tylko pod sceną, gdzie odbywają się animacje, zabawy oraz liczne gry i konkursy z nagrodami. Pikniki to także: strefa wodnych tatuaży, dziecięcy salon fryzjerski z kolorowymi warkoczykami, zabawy z bańkami mydlanymi czy malowanie twarzy.

W jednym z namiotów dzieci będą mogły zamienić się w projektantów i własnoręcznie wykonać kapelusz przeciwsłoneczny, który zabezpieczy ich głowy przed skutkami upałów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nie zabraknie także uwielbianych przez najmłodszych dmuchańców, a ulubieni bohaterowie Czyściochowa: Świnka Zakatarzynka, Kot Pupik i Kotka Pupilka, Pies Łapson, Królik Higienek, Jelonek Gładzio oraz Lisica Rudka będą towarzyszyć dzieciom przez cały piknik.

Piknik w Rzeszowie odbędzie się w środę (6 września), w godzinach 14:00-18:00 w Publicznym Przedszkolu nr 24 przy ulicy Krajobrazowej 7. Udział jest bezpłatny.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama