W środę ruszyły połączenia z Rzeszowa do Aten. Bilety w promocyjnych cenach

4
Reklama

Kolejna nowość na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce. Irlandzki Ryanair uruchomił połączenia do greckich Aten. 

 

W środę (16 maja) Ryanair świętował pierwszy lot z Rzeszowa do Aten. To połączenie jest nowością w sezonie letnim 2018 w siatce irlandzkiego przewoźnika. Pasażerowie do Aten z Rzeszowa mogą latać raz w tygodniu – w każdą środę. 

– Łączymy Rzeszów z kolejną europejską stolicą, myśląc przede wszystkim o pasażerach podróżujących w celach turystycznych. Ateny to nie tylko antyczne zabytki, ale także komfortowe hotele, doskonała śródziemnomorska kuchnia i świetny punkt wypadowy do wycieczek w głąb Grecji. Jestem przekonany, że to połączenie z tygodnia na tydzień będzie cieszyć się coraz większą popularnościąmówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego w Rzeszowie.

Z okazji uruchomienia połączenia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na nowej trasie już od 106 zł na podróż w czerwcu i lipcu br. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com jedynie do piątku (25 maja) do północy. – Cieszymy się bardzo, mogąc zainaugurować loty z Rzeszowa do Aten – mówi Olga Pawlonka z Ryanaira. 

Ryanair obsługuje w Rzeszowie 10 tras, w tym do Aten, na Korfu, do Burgas, Dublina, Londynu (Stansted, Luton), Bristolu, East Midlands, Glasgow i Manchesteru.   

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.