Zdjęcie: Urząd Miasta Rzeszowa
Reklama

Historia i współczesność, ciekawostki, ludzie i wydarzenia – to tematy Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie. Test odbędzie się w środę, 18 stycznia. Pula nagród to 6000 zł, do podziału wśród laureatów.

Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie organizuje rzeszowska redakcja Gazety Wyborczej we współpracy z Urzędem Miasta Rzeszowa i firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Test odbędzie się online, 18 stycznia, o godz. 18:00. Nie trzeba się rejestrować, ani nigdzie wychodzić. Wystarczy w dniu testu usiąść przed komputerem z dobrym odstępem do internetu i wejść na stronę rzeszow.wyborcza.pl. Tu zostanie zamieszczony link do testu

Podobnie jak w poprzednich edycjach, Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie będzie się składał z 60 pytań. Do każdego zostaną zaproponowane cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Zabawa polega na tym, by wskazać jak najwięcej poprawnych odpowiedzi.

Wygra osoba, która będzie miała ich najwięcej, a w przypadku większej liczby laureatów z takim samym wynikiem o kolejności zadecyduje, kto zakończył pisanie testu w krótszym czasie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pula nagród finansowych w tym roku wynosi 6000 zł. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 3000 zł, drugiego – 2000 zł, a trzeciego – 1000 zł. Dla laureatów są również atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Wręczenie nagród odbędzie się na rzeszowskim Rynku, podczas finału WOŚP, 29 stycznia. Co ważne, w tym roku organizatorzy po raz pierwszy wykluczyli z testu wszystkich laureatów z poprzednich lat. Dokładny regulamin znajdziecie na rzeszow.wyborcza.pl

Zdjęcie: materiały organizatorów

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama