Reklama

W najbliższą środę (7 października) w Rzeszowie odbędzie się akcja „Sprzątanie Wisłoka”. Organizuje ją Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie.

Akcja „Sprzątanie Wisłoka” odbywać się będzie w ramach akcji „Sprzątanie Świata”. Zbiórka o godz. 9:00 przed siedzibą Straży Rybackiej przy ul. J. Styki 3.

– Zapraszamy do udziału wszystkich tych, którym leży na sercu czystość środowiska przyrodniczego. Liczymy na młodzież, która podczas wspólnego sprzątania ze strażnikami Państwowej Straży Rybackiej będzie miała okazję do zapoznania się z zasadami połowu ryb – poinformowała Straż Rybacka w Rzeszowie.

Udział w sprzątaniu Wisłoka już zapowiedziało ok. 100 osób, które wyruszą z ul. Zwięczyckiej w kierunku Boguchwały. W akcji mogą wziąć udział osoby indywidualne, jak również zorganizowane grupy.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. To już taki zamulony wisłok że można na piechote zbierać śmieci czy trzeba przyjść z własną łodzią. Jak mi łódz wiosłowa wejdzie do autobusu mpk to mnie też dopiszcie do listy 100 osób. A tak poza tym zapowiada sie paraliż miasta. 101 osów z własnymi łodziami w empekach to będzie hryja

Comments are closed.