Zdjęcie: Materiały Organizatorów
Reklama

Już są w przedsprzedaży bilety na koncert karnawałowy “Nad pięknym modrym Dunajem” w wykonaniu artystów “Teatru Muzycznego “Olimpia”, który odbędzie się 5 stycznia na auli Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

“Nad pięknym modrym Dunajem” to koncert karnawałowy organizowany corocznie przez Rzeszowski Teatr Muzyczny “Olimpia” wraz z Estradą Rzeszowską z udziałem solistów i Rzeszowskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Andrzeja Szypuły.

Koncert będzie poświęcony wiecznie popularnej muzyce słynnych wiedeńskich Straussów, a także muzyce F. Lehara, E. Kalmana czy F. Loewe. Popularne arie i duety operetkowe i musicalowe śpiewać będą gwiazdy rzeszowskiej “Olimpii”: Beata Kraska – sopran i Tomasz Furman – tenor.

Nie zabraknie cudownych walców J. Straussa: “Cesarskiego”, “Odgłosy wiosny”, “Nad pięknym modrym Dunajem”, a także uroczych polek: “Anna”, “Tik-Tak”, “Na polowaniu”, “Błyskawice i pioruny” czy marsza Radetzky’ego.
  
Koncert odbędzie się w niedzielę, 5 stycznia 2020 r., o godz. 18:00 w sali koncertowej Instytutu Sztuk Muzycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83). Bilety na w cenie 55 zł (w przedsprzedaży do 30 grudnia, po tym dniu 75 zł) można kupić w Estradzie Rzeszowskiej oraz na platformie ekobilet.pl 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: