Zdjęcie: Materiały prasowe

Już w weekend (28-29 lipca) Przystanek Smaku zawita do Rzeszowa. Na bulwarach nad Wisłokiem na głodnych wrażeń, będzie czekać 20 food trucków ze street foodem oraz kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi.

Każde lato ma swój niepowtarzalny smak, który na długo pozostaje w pamięci. Wspólnie z Wyzwaniem Smaku Pepsi odwiedzimy aż 8 polskich miast, by udowodnić, że to prawda. 28 i 29 lipca podbijemy Rzeszów – zachęca do wspólnej zabawy Michał Szewczyk, przedstawiciel Pepsi.

Atmosferę podczas weekendowego wydarzenia podkręci vlogerka GlamPaula. W Rzeszowie spotka się z fanami w specjalnie przygotowanej strefie. GlamPaulazachęci wszystkich do podjęcia Wyzwania Smaku Pepsi i wraz z nimi stworzy unikalne zestawy na lato.

Wyzwanie Smaku Pepsi w sobotę będzie trwało do 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Całej zabawie będzie towarzyszyć niezwykła „wyżerka”, którą zaserwuje 20 food trucków. Nie zabraknie klasyków street foodu oraz dań z najodleglejszych zakątków świata

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Akcja Wyzwanie Smaku Pepsi miała swój początek ponad 40 lat temu w Ameryce i od tamtej pory odbywa się w różnych zakątkach świata. Każdy uczestnik ma okazję spróbować Pepsi oraz innego napoju typu cola i wybrać ten, który mu bardziej smakuje. Oba napoje schłodzone są do tej samej temperatury, nalewane ze świeżo otwartych puszek i serwowane w identycznych, nieoznaczonych kubkach.

Uczestnik wyzwania nie wie, który napój znajduje się w którym kubku, więc w swoim wyborze kieruje się wyłącznie smakiem. Wyzwanie Smaku można podjąć także z Pepsi bez kalorii i innym bezcukrowym napojem typu cola. Każda osoba, która weźmie udział w Wyzwaniu Smaku Pepsi w nagrodę otrzyma modny gadżet idealny na wakacyjny czas.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama